Fantastyczna moc oczyszczania dzięki Aloesowy płyn micelarny od DuoLife!

DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water to łagodnie działający płyn micelarny.

Oczyszcza twarz oraz usuwa makijaż i jego pozostałości z okolic twarzy, oczu i ust. Płyn zawiera kojący ekstrakt z aloesu, ekstrakt z bambusa bogaty w krzem i witaminy oraz nawilżający ekstrakt ze stewii.

Aby zminimalizować ryzyko podrażnień i zapobiec łzawieniu oczu, pH preparatu jest zbliżone do wartości pH płynu łzowego.

 

Czy wiesz, że Aloesowy Płyn Micelarny możesz mieć w 3 cenach?

A w tym okresie rozliczeniowym nawet w 4! (Czwarta za 1 zł)!

Cena najwyższa – kupujesz bez zakładania konta. Płacisz 48 zł za opakowanie 200 ml. Podajesz dane do wysyłki, opłacasz, czekasz na dostawę i cieszysz się korzystaniem z produktu.

Możesz zapłacić 41,50 zł (już od razu przy pierwszych zakupach), rabat automatycznie aktywuje się, gdy klikniesz „Załóż konto Klienta Preferowanego”.

Co więcej!

Za zakup  tego produktu otrzymasz od razu 22 punkty. Gdy zbierzesz 250 punktów (w jednym zamówieniu lub w kilku), to kolejne zamówienie będziesz miał z kolejnym rabatem! Wtedy za ten aloesowy płyn micelarny zapłacisz tylko 35 zł.

Różnica spora?

Prawda…

Dzięki uzbieraniu tych 250 punktów zmienia Ci się status konta na konto „Klubowicza”. To daje Ci nie tylko te największe rabaty, ale także dodatkowe korzyści, z których możesz skorzystać.

Są to np.:

  • dodatkowe prezenty w postaci produktów za 1zł  – nawet 3 produkty co miesiąc
  • jeśli wybierzesz konto Klubowicza i pierwszy zakup zrobisz za min. 500 pkt to od razu otrzymujesz do wyboru PREZENT za 5 zł (produkty o wysokiej jakości – np Keratyna do picia – o wartości 183,80 zł lub 5 próbek ekskluzywnego serum Lazizal – o wartości 160 zł)
  • dostęp do bezpłatnej infolinii produktowej, tam porozmawiasz z lekarzem, który podpowie, które suplementy będą dla Ciebie najlepsze.
  • i wiele innych.

Jeśli chcesz założyć sobie konto klienta lub klubowicza i kupować taniej, to kliknij tu, by od razu założyć konto, albo w ten link – przeniesiesz się na stronę, gdzie „krok po kroku” zostaniesz poprowadzony, by założyć konto.

Zobacz także inne aloesowe produkty od DuoLife:

Zrób sobie filiżankę pysznej herbaty i przejdź do sklepu, zapoznaj się z całą ofertą produktów DuoLife, a jeśli masz pytania, to skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *